O nas kilka słów...

O nas

Firma Serwis Zamków Andrzej Olech powstała w 1979 roku, jednakże początek naszej firmy sięga roku 1948 roku przygoda z zamkami samochodowymi oraz mieszkaniowymi rozpoczęła się w latach 70-tych.

W trakcie istnienia firmy Olech zmieniały się proporcje wykonywanych usług. Na początku istnienia działalności dominowała naprawa maszyn do szycia, następnie wprowadziliśmy dorabianie kluczy oraz naprawę zabezpieczeń samochodowych i mieszkaniowych. Obecnie podstawową działalnością jest projektowanie i montaż systemów centralnego otwierania "Master Key" oraz montaż i naprawa zabezpieczeń samochodowych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz nowoczesnego sprzętu - jesteśmy w stanie możliwie szybko wykonać wszystkie zlecenia . Zachowując przy tym pełny profesjonalizm. Dysponujemy profesjonalnym warsztatem w pełni wyposażonym do wykonania specjalistycznych zleceń. Jeśli nie ma możliwości wykonania zlecenia u klienta wtedy zapraszamy klienta do nas.

Należy podkreślić, że wszystkie usługi mieszczą się w ramach mechaniki precyzyjnej, co pozwala na kumulację wiedzy i doświadczeń gwarantującą wysoką jakość usług.